- 93 - MAART 8. Het Groot Badhuis, de Oranjejlat, Hotel Driehuis en De Seinpost te Zandvoort zijn afgebroken, in verband met de verdedigingswerken. 9. De Lettergieterij der N.V. Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Jonen bestaat 200 jaar. Dit feit wordt in het Concert gebouw herdacht. Als Griffier der Staten van Noord-Holland wordt geïn stalleerd Mr H. J. van Urk uit Amersfoort. De Burgemeester besluit voor het aanbrengen van twee nieuwe ketels voor de Centrale Werkplaats aan de Karo- lingenstraat 61 een crediet van/61.000,- beschikbaar te stellen en voor het uitbaggeren van de haven bij het terrein van het Gas- en Electriciteitsbedrijff 5.500,-. 10. J. Nederkoorn, heerbanleider der W.A., wordt op het Donkere Spaarne beschoten, doch niet ernstig gewond. Hij wordt ter verpleging opgenomen in het St. Elisabeths- gasthuis. Later blijkt dat deze aanslag gefingeerd is geweest. 11. Tot leider van het Medisch Front wordt benoemd Dr Ch. A. Götte, alhier. 12. j Dc heer P. G. M. Ottolini, een bekend schoorsteen veger. 13. De Burgemeester heeft besloten van de Exploitatie-Maat schappij Kenau te huren de perceelen Rijksstraatweg 250 en Jan Gijzenkade 254 voor 1.500,- tot vestiging van een filiaal van den Geneeskundigen Dienst. De baanwachter J. Koning geraakt te Bloemendaal onder een trein en overlijdt als gevolg daarvan, t De heer P. Kikkert te Heemstede, gezagvoerder ter Koopvaardij 14. Het Eerste Elftal der Voetbalclub H.F.C. wordt kampioen van de 3e klas B. van den Nederlandschen Voetbalbond. De heer M. Zuidweg, stypeur, herdenkt het feit, dat hij gedurende 50 jaar bij de N.V. Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Jonen werkzaam is. J De heer J. A. Feenstra te Heemstede, arts.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 137