- 95 - MAART-APRIL De Burgemeester benoemt tot wethouder van Financiën te Haarlem den heer J. C. Cosse te Heemstede. 31. f De heer J. J. Becgari, wijnhandelaar, president-com missaris van Hotel Lion d'Or. APRIL 1De heer K. Olij is benoemd tot Secretaris der gemeente Terschelling. 3. f De heer G. Honig, directeur van het Postkantoor te Hoofddorp. 4. Ds T. Jansma doet zijn intrede bij de Baptisten-gemeente. f De heer J. L. Bouwer, oud-directeur van den gemeen telijken dienst van Hout en Plantsoenen. 10. f De heer Hans Bijvanck te Heemstede, violist van het Concertgebouw-orkest. 11. f De heer T. C. Daey Ouwens, notaris. 13. Mr W. Glastra wordt door de Arrondissements-Rechtbank beëedigd tot advocaat en procureur. De vrouwelijke brievenbestellers treden te Haarlem in dienst. 14. j De heer J. W. A. C. van Loenen, oud-gemeente secretaris van Beverwijk. f De heer J. F. H. Pruschen, chef de Bureau bij den Rijks Waterstaat. De Maatschappij voor Nijverheid en Handel verlaat het ge bouw aan het Nassauplein en wordt gevestigd in het perceel Florapark 6. 16. De Amsterdamsche Buurt wordt des avonds te kwart na zeven uur door vliegtuigen gebombardeerd, waarbij 82 personen worden gedood en 30 zwaar en 31 licht gewond. Voorts worden 65 huizen geheel vernield, 106 zwaar en 300 licht beschadigd. Door dezen aanval worden 1873 personen dakloos, die echter spoedig bij familie of elders in de stad worden ondergebracht. Tegelijkertijd worden brand- en fosforbommen geworpen op het dak van de

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 139