-99- JUNI 1. De R. Katholieke Schoolvereeniging herdenkt haar 40-jarig bestaan. 2. In verband met de reorganisatie der politie wordt het commissariaat te Bloemendaal opgeheven en de heer A. Hiemstra benoemd tot kapitein der Staatspolitie. 3. Het honderd-jarig bestaan der St. Jozefskerk aan de Jans straat wordt herdacht. 4. Tot Inspecteur van het Lager Onderwijs in de inspectie Zaandam wordt benoemd de heer M. J. Coevoet, hoofd eener school te Haarlem. Tot Deken der Orde van Advocaten is benoemd Mr R. G. Bakhuizen van den Brink. (Zie 11 Juni.) 6. Het traject Heemstede-Hoofddorp wordt voortaan op Zondagen onderhouden met een paardenbus. In October d.a.v. wordt deze reisgelegenheid weer opgeheven. Tot hulpprediker bij de Nederlandsch Hervormde gemeente alhier is benoemd de heer D. J. Spaling te Bloemendaal. 7. Daar bij het laatste bombardement een deel van het ge reedschap van den luchtbeschermingsdienst is zoek geraakt, besluit de Burgemeester een crediet van 500,- beschik baar te stellen voor aanschaffing van schoppen, voor hamers, breekijzers, enz. 8. f De heer J. V. Baudewijns, hoofdredacteur van de Haarlemsche Courant. 11. Tot voorzitter van den Armenraad is benoemd Mr R. C. Bakhuizen van den Brink. 12. Dit jaar zal geen luilakmarkt worden gehouden. 16. f De heer I. Maars, oud-gezagvoerder der Koninklijke Hollandsche Lloyd. 17. De Haarlemsche Orkest-Vereeniging geeft haar laatste con cert in het Gemeentelijk Concertgebouw. De musici worden bij andere orkesten onder gebracht en het muziekleven wordt bevorderd door het optreden van orkesten uit Amsterdam, 's-Gravenhage en Rotterdam.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 143