JUNI-JULI f De heer H. H. Morison alhier, reclasseeringsambte- naar te Amsterdam. De Burgemeester besluit met ingang van i September a.s. de Van der Palmschool in de Soendastraat op te heffen en in dit schoolgebouw de Frans Halsschool van de Schoterstraat te huisvesten. De leerlingen der Van der Palmschool worden geplaatst op de Frans Halsschool. 19. Tot directeur der Haarlemsche Machinefabriek v/h Gebrs. Figee wordt benoemd Ir W. Koppen, voorheen onder directeur. In het voormalig gebouw der Haarlemsche Jongelieden- vereeniging aan de Lange Margarethastraat wordt de Technische School der Motor W.A. geopend. 23. Het verbod tot het betreden van het kustgebied in de gemeenten Zandvoort, Bloemendaal en Velsen, wordt ter kennis gebracht door bijzondere borden. 26. De heer W. J. B. van Liemt, vroeger wethouder, viert zijn 7osten verjaardag. 27. f De heer C. G. Gouda, assuradeur. 29. Mr A. W. Baron Sloet wordt door de Arrondissements- Rechtbank beëedigd als advocaat en procureur. JULI 1De heer F. F. Kuyk, directeur van het Gewestelijk Arbeids bureau te Haarlem wordt in gelijke functie benoemd te Utrecht. Hij wordt opgevolgd door den heer C. A. Raadsen, adjunct-directeur van het Gewestelijk Arbeids bureau te Rotterdam. De heer M. W. Hellemons, adjunct directeur van genoemd bureau alhier wordt benoemd tot directeur te Breda en de heer L. Zaayer, chef eener afdeeling van het bureau alhier wordt adjunct-directeur te Utrecht. Het is heden 25 jaar geleden, dat 's Rijks Geologische dienst te Haarlem (thans Geologische Stichting, afdeeling Geolo gische kaart) werd ingesteld. Tot directeur werd benoemd Dr Ir P. Tesch. Deze bleef bij de opheffing van den Rijksdienst op 1 Januari 1926 in functie (Zie ^Augustus). - 100 -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 144