AUGUSTUS 7. f De heer W. F. van Waveren te Heemstede, lid van het Scheidsgerecht der Algemeene Vereeniging voor Bloembollen cultuur. 10. Ook in dit zomerseizoen worden in het Frans Halsmuseum concerten gegeven. -j- Dr Henri van Erp, oud-leeraar aan de H.B.S. 11. Tot leeraar aan de H.B.S. in de Nederlandsche taal wordt door den burgemeester benoemd de heer B. W. E. Veurman. 12. De Burgemeester stelt een bedrag van f 20.000,- beschik baar voor het treffen van luchtbeschermingsmaatregelen aan het gemeentelijk gas- en waterleidingbedrijf. Leden en genoodigden der Vereeniging Haerlem bren gen een bezoek aan de Nederlandsch Hervormde Kerk te Heemstede. De heer A. W. de Boer viert zijn ioisten verjaardag. 15. De heer G. Pol viert zijn 25-jarig jubileum als concierge van het gebouw der Hollandsche Maatschappij der Weten schappen en van 's Rijks Geologischen dienst. 16. Tot Commissaris der Provincie Overijssel wordt be noemd onze oud-stadgenoot Mr W. de Rijke, procureur- generaal bij het Gerechtshof te Arnhem. Opgericht is de Afdeeling Haarlem van de Vereeniging tot Verbetering van het geitenras. f De 13-jarige W. Langeveld geraakt bij het spelen aan een draaideur in het Sportfondsenbad bekneld en overlijdt aan de gevolgen. 17. Als Rechter-plaatsvervanger der Arrondissements-Rechtbank alhier is Mr C. W. de Visser geïnstalleerd. 18. Mr P. H. Bijleveld alhier, onderdirecteur van de Neder landsche Bank, is benoemd tot lid der directie. Aan Dr Ch. A. Götte wordt eervol ontslag verleend als wethouder van Sociale zaken. Tot zijn opvolger wordt benoemd Dr A. Hiddema te Heemstede, f De heer J. F. Klercq_, oud-directeur der Algemeene Visscherij Maatschappij. - 103

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 147