- io5 - AUGUSTUS-SEPTEMBER 31. Tot Notaris alhier wordt in de vacature wijlen Notaris T. G. DaeyOuwens benoemd de heer W. M. Treurniet. Wegens het bereiken van den pensioen-gerechtigden leeftijd neemt de heer K. H. Kerkhoff afscheid als chef der griffie van de Arrondissements-Rechtbank alhier. Hij wordt als zoodanig opgevolgd door den heer H. W. van Turnhout. SEPTEMBER 1. Wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijd verlaat de heer G. Overbeek, hoofd der Doops gezinde School aan het Klein Heiligland, het onderwijs. Hij wordt opgevolgd door den heer Joh. Rol. 2. f De heer N. Levenkamp te 's-Gravenhage, oud-direc teur van het Westelijk rayon der Twentsche Bank en com missaris van eenige Haarlemsche ondernemingen. 7. De Burgemeester besluit het bij zijn beschikking van 16 Februari j.l. vastgestelde crediet voor het gedeeltelijk afbreken van den grooten gashouder met f 25.000,- te verhoogen en te bepalen op f 65.000,—. 10. f Mr P. J. Bijleveld, Oud-President van het Gerechtshof te Amsterdam. 11. De Voetbalclub H.F.C. benoemt Dr C. Spoelder, die afgetreden is als voorzitter van H.F.C.tot eere-lid en huldigt Jhr Dr J. C. Mollerus, die 25 jaar secretaris is. 12. f Mr P. Tideman te Bloemendaal, bekend advocaat en procureur. f De heer P. Oud Gzn., wijnhandelaar en voorzitter van de vakgroep Groothandel in Wijn. 13. De N.S.B.'er A. Mussert, de zich noemende leider van het Nederlandsche volk, brengt een bezoek aan de tentoonstelling van werken, aangekocht door het Departe ment van Kunsten en Volksvoorlichting in het Frans Halsmuseum. 14. De Burgemeester verleent aan mejuffrouw M. Schuit, onderwijzeres aan de Junoschool, eervol ontslag onder

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 149