- io8 - OCTOBER 7. Op het graf van wijlen professor Dr F. W. A. Korff te Heemstede wordt een gedenksteen aan de familie over gedragen. 9. De Nationale Jeugdstorm houdt in het Stadhuis een doodenherdenking. Om verbeteringen aan de School voor Voorbereidend Lager Onderwijs no. 1 in de Jansstraat aan te brengen, besluit de Burgemeester het naast de school gelegen perceel aan te koopen voor f 2.540,-. 10. f Dr F. C. Kuipers, arts. Op het graf van den W.A.-man H. Bannink wordt een gedenkteeken onthuld. 11. De Burgemeester besluit een crediet van ƒ1.800,- be schikbaar te stellen om in openbare en bijzondere scholen zandbakken en schoppen aan te brengen in verband met het gevaar voor brand bij eventueele bom bardementen. De bakken worden gemaakt van hout afkomstig van de zweminrichting aan de Houtvaart. 12. Professor Dr P. Zeeman, die te Amsterdam overleden is, wordt op de Algemeene begraafplaats aan de Kleverlaan ter aarde besteld. 15. De Kindergartenvan de Duitsche school aan het Prinsen Bolwerk wordt naar het Kennemerplein verplaatst. 16. f De heer W. Captijn, bestuurslid van de Voetbalclub Ripperda De Vereeniging Haerlem brengt met 300 leden, dames en heeren, een bezoek aan Amsterdam. 18. f Mr J. Walig te Santpoort, oud-notaris te Zaandijk. De kerkelijke kiesvereeniging Evangelie en Belijdenisder Nederlandsch Hervormde gemeente herdenkt in besloten kring haar 75-jarig bestaan. 19. E)e heer Jag. P. van den Bosch, binnenhuis-architect, viert zijn 75sten verjaardag. 21. Prof- Dr A. F. Holleman te Bloemendaal, herdenkt den dag, dat hij vóór 50 jaar het professoraat in de chemie aan de Rijks-Universiteit te Groningen aanvaardde.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 152