- iog - OCTOBER-NOVEMBER 24. Ds H. van der Loos, gekomen van Assen, doet zijn intrede bij de Nederlandsch Hervormde gemeente van Schoten. 28. f M. van Breemen, oudste firmant der N.V. Brand stof enhandel v/h. N. van Breemen. f De heer J. Boes, chirurg te Wageningen, vroeger alhier woonachtig. •j De heer G. W. Martens, oud-inspecteur der Directe Belastingen. De Firma Tubergen herdenkt haar 75-jarig bestaan. 29. f De heer W. A. Ankringa te Heemstede, makelaar en bestuurslid van de Afdeeling Haarlem van het Nederlandsch Genootschap tot Redelijke Verbetering der Gevangenen. 30. De heer P. P. Hartendorf, leider van het Bureau der Nederlandsche Middernachtzending alhier, viert zijn yosten verjaardag. NOVEMBER 1. Aan den heer G. Beuningh is op zijn verzoek eervol ontslag verleend als ontvanger der Directe belastingen. Tot corpschef van de gemeentelijke politie te Alkmaar is benoemd de heer J. J. Sauer, hoofdinspecteur-titulair der politie te dezer stede. 2. De heer T. Halewijn, corrector bij de JV. V. Uitgevers- en Drukkersbedrijf Boom en Ruygrok, viert zijn 40-jarig jubi leum als corrector bij genoemde N.V. f De heer Ed. A. van Bilderbeek, oud-onderwijzer aan de Doopsgezinde school en een vooraanstaand persoon op vereenigingsgebied 3. De heeren Max Kloos (bariton) en Anton van der Horst (piano) geven in het Gemeentelijk Concertgebouw een concert in verband met het feit, dat zij gedurende 25 jaar samenwerken. 4. f De heer G. H. J. van Langeveld, arts. De Commissaris derP rovincie Noord-Holland besluit, dat een streekplan voor Kennemerland-gjuid moet worden voorbereid.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 153