NOVEMBER 8. f De heer C. Nieuwendijk, oud-directeur der N.V. Melkinrichting Hollandte Amsterdam. 9. Tot wethouder der gemeente Bloemendaal is benoemd de heer G. J. Bakker aldaar. 12. t De heer H. Schouten, oud-administrateur der Deli- Bataviamaatschappij en oud-directeur van de Holland- Sumatramaa tschappij. 14. De heer G. Horselenberg viert zijn 50-jarig jubileum bij het Kaarseladeveer. f Mejuffrouw L. A. C. de Clercq, van Weel, een vooraanstaande persoonlijkheid op charitatief gebied. 17. f De heer A. Elffers, oud-lid van den gemeenteraad en een bekend persoon in het christelijk sociaal leven. In het Frans Halsmuseum wordt de tentoonstelling 'Wat de aarde bewaardegeopend. 18. f Mejuffrouw J. F. van Leyden, rustend hoofd der Fröbelschool in de Colensostraat. 20. Ds M. G. Blauw, emeritus-predikant der Nederlandsch Hervormde gemeente te Schoten, viert zijn 75sten verjaardag. Wegens beschadiging van prikkeldraad der Duitsche Weermacht nabij het Christelijk Lyceum moeten een aantal personen uit deze omgeving gedurende vier weken tus- schen zonsonder- en opgang wacht loopen. 21Ds P. J. Mackaaij, gekomen uit Nieuw Amsterdam, doet zijn intrede als predikant bij de Nederlandsch Hervormde gemeente te dezer stede. 22. t De heer G. J. H. Zimmermann te Heemstede, oud- hoofdwerktuigkundige bij den Rijkswaterstaat. Dr Ir M. D. Dijt alhier wordt benoemd tot hoogleeraar te Groningen. 23. Aan den heer E. van der Wal wordt met ingang van 1 Februari 1944 op zijn verzoek eervol ontslag verleend als ontvanger der Directe belastingen, invoerrechten en accijnzen. - I IO -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 154