NOVEMBER-DECEMBER 27. f De heer F. N. G. J. van Bemmel, oud-ambtenaar ter secretarie der gemeente Heemstede. f De heer J. L. Bels, gepensionneerd kolonel der Artillerie. f De heer A. Bruggemans, oud-kastelein van het Prin senhof en concierge der Stads-Bibliotheek en Openbare Leeszaal. 28. De bakkerij J. Smit en Zonen bestaat veertig jaar. 30. De wielrenner Jan Tulleken viert zijn bosten verjaardag. DECEMBER 1. De Burgemeester besluit onder dankbetuiging voor de gemeente te aanvaarden ter plaatsing in het Frans Hals museum de door mevrouw de weduwe S. F. van Delden- Krauss ten geschenke aangeboden werken van den kunstschilder Vincent Jansz. van der Vinne (1736- 1811). De heer O. Huisman, hoofd-stationschef, viert zijn 40- jarig jubileum bij de Nederlandsche Spoorwegen. De heer C. F. H. Schutte, tandarts te Bloemendaal, is benoemd tot commissaris, belast met het toezicht op de tandheelkundigen. 3. f De heer H. Cransberg, oud-hoofd der school voor lager onderwijs aan de Prins Hendrikstraat. 4. De heer C. L. Swaalf te Heemstede, benoemd tot Bur gemeester van Heilo, wordt in dit ambt geïnstalleerd. 6. f De heer L. B. Verdoorn te Heemstede, boekhouder bij het Gewestelijk Arbeidsbureau, kantoor Beverwijk, over lijdt tengevolge van een revolveraanslag. J De heer J. Lohmann, gepensionneerd commies der P.T.T. 8. t De heer H. J. Daam te Bloemendaal, Directeur der N. V. Batavia Arakmaatschappij f De heer E. H. Krelage, gepensionneerd hoofdinspec teur bij het Openbaar Slachthuis. 111

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1943 | | pagina 155