FEBRUARI Elisabeths Gasthuis is benoemd wethouder Mr Sake C. van de Wall. io. De burgemeester installeert de Haarl. Demobilisatieraad. 12. De Zweedse militaire attaché Göste Heuman bezoekt de Stormschool. Opgericht is het Katholiek Toneelcentrum. N "j" De heer A. H. J. C. M. Allard, Heemstede, president directeur der N.V. Ijsfabriek en Koelhuis IJsvries te IJmuiden. 13. J De heer R. Kraakman, oud-leraar aan de Ambachts school. Bij Koninklijk Besluit is benoemd tot Ridder in de orde van Oranje-Nassau de heer A. van Driel. 14. Bij Koninklijk Besluit is tot notaris benoemd de heer Th. A. J. M. van Eyk, candidaat-notaris. j" De heer Th. M. Hoog, directeur van G. van Tubergens Zaad- en Bloemenhandel N.V. 16. Mevrouw N. Mensink-Hogerbeets bedankt als lid van de gemeenteraad en wordt opgevolgd door de heer J. P. van Eysden (Partij van de Arbeid). 17. f De heer C. H. Gevers, oud-onderwijzer aan de Rijks leerschool. 19. Dr J. J. Gielen, minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, brengt een bezoek aan het Frans Hals museum. 21. f Zuster C. M. Spijker, die één en dertig jaar als diacones aan het Diaconessenhuis is verbonden geweest. 23. Mr P. O. F. M. Cremers wordt geïnstalleerd als ere voorzitter van 'Haarlems Bloei'. 24. Gemeentebesturen uit de bollenstreek adviseren Gedepu teerde Staten van Noord- en Zuidholland de tramlijn Haarlem-Leiden te handhaven (zie 29 Juli). 25- DrJ- van Schuylenburgh is benoemd tot ridder in de orde van de H. Gregorius. 27. Mevrouw J. L. Visser-Brutel de la Rivière treedt af als presidente van de afdeling Haarlem van de Nederlandse Vereniging v. Huisvrouwen en wordt benoemd tot ere-lid. In de hal van de ingang van het Stationsgebouw en in de tuin van de Centrale Werkplaats worden gedenkplaten - 80 -

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1948 | | pagina 120