- 97 DECEMBER Internaat van het Christelijk Lyceum te Zeist, neemt af scheid als predikant der Nederlands Hervormde Gemeente van Heemstede. 8. f De heer J. W. van den Elshout, gepensionneerd hoofd opzichter van Publieke werken te Bloemendaal. 10. Benoemd tot deurwaarder bij de Haarlemse rechtbank de heer C. G. van Haastert. ■j" Mevrouw G. N. van der Vangst-De Gilde, oud-be stuurslid van vrouwenverenigingen en van organisaties op sociaal gebied. 13. tDrJ. van der Elst, rector van het Christelijk Lyceum, overlijdt aan de gevolgen van een aanrijding. 14. Minister J. In 't Veld spreekt op een bijeenkomst van de vereniging 'Humanitas'. In een vergadering van de Middenstandscentrale worden mededelingen gedaan over de stichting van een Kenne- mer Financieringsinstituut, om te komen tot een verant woord geacht afbetalingssysteem; op 22 December wordt het instituut opgericht. 16. De gemeenteraad van Bloemendaal benoemt tot directeur van het Gas- en waterbedrijf de heer J. Buiten uit Het Bildt. 15. De gemeenteraad besluit over te gaan tot samenvoeging van het Gas- en electriciteitsbedrijf tot het Gemeentelijk Energiebedrijf; tot president-directeur wordt benoemd Ir C. Doets; de burgemeester doet de raad mededelingen over het optreden van ambtenaren van het Openbaar Slachthuis, naar aanleiding van geruchten over malver saties. 17. De afdeling Haarlem van de Nederlands Zuid-Afrikaanse Vereniging houdt haar eerste bijeenkomst na de be vrijding. 18. f De heer L. J. van Rossem, Heemstede, oud-luitenant ter-zee. f Ds A. Hagedoorn, Heemstede, emeritus-predikant der Nederlands Hervormde Kerk. Burgemeester Mr P. O. F. M. Cremers opent in het Frans Halsmuseum een Kerst-tentoonstelling van de Kenne- mer Kunstraad.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1948 | | pagina 137