JULI—AUGUSTUS 26. De Chemische Vereniging houdt te dezer stede haar jaarvergadering. 31. De Woningstichting 'Ons Belang' viert haar zilveren jubileum. AUGUSTUS 1. Vierhonderd gedemobiliseerden die deelgenomen heb ben aan acties in Indonesië, worden onderscheiden met het ereteken voor Orde en Vrede. Commissaris W. J. Gorter 25 jaar bij de politie. 4. Tienduizendste bezoeker aan de Rembrand ttentoon- stelling in de Vleeshal. 6. De heer F. Vedder, ambtenaar ter gemeentesecretarie van Heemstede, wordt toegekend de gouden eremédail- le, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 8. De gemeenteraad neemt een verordening aan, waarbij het aan alle beroepsfotografen wordt toegestaan tijdens huwelijksplechtigheden op het stadhuis te fotograferen, en besluit een extra-crediet van 53.000,— beschikbaar te stellen voor herstel van de watertoren aan de Zeeweg; als gemeente-ontvanger wordt geïnstallerd de heer B. J. Thijssen. 9. Bij een brand in de Kleine Houtstraat overlijdt de 64- jarige bewoner W. C. Bos. 'Onderling Belang', afdeling Haarlem van de Neder landse Bond van koffiehuishouders en restaurateurs, viert haar zestigjarig bestaan. 10. Een complex étagewoningen van 'Onze Woning' aan de Eksterstraat wordt in gebruik genomen. 12. In de Begijnhofkapel wordt de laatste maandelijkse ra diodienst uitgezonden. 13. Sportbeoefenaars uit Derby, naar Haarlem gekomen voor de sportuitwisseling, worden officieel op het stad huis ontvangen. 14. De heer A. Meyer, oud-eigenaar van Velserend en van hotel Royal, 85 jaar. 15. De heer A. M. Duytshoff, oud-directeur van hotel Lion d'Or, 70 jaar.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1951 | | pagina 122