94 APRIL 's Gravenhage, wonende te Heemstede; mej. E. J. M. de Bruyn, moeder overste van het St Jacobs Godshuis te Haarlem. Eremedaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau: J. de Ruiter te Haarlem, oud-voorzitter, en J. W. Veen te Haarlem, penningmeester van de woning stichting 'Het Oosten' te Haarlem; W. Nederkoorn, commies-secretaris van 's Rijks Belastingen ter inspectie der registratie en successie te Haarlem; H. Busselman te Haarlem; Mej. M. S. Soellaart te Haarlem, gewezen bibliothecaresse bij de Centrale Boekerij van het Ko ninklijk Instituut voor de Tropen te Amsterdam. Eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau aan: mej. A. C. Boon te Haarlem, hoofd employé der PTT; A. Baas te Haarlem, employé iste klasse der PTT; J. B. Fenger te Haarlem, hoofdbesteller der PTTJ. M. van den Berg te Haarlem, controleur bij de N.Z.H.V.M.; A. de Ridder te Haarlem, hoofd- seinhuiswachter bij de N.V. Nederlandse Spoorwegen; J. W. Bosch te Haarlemmermeer, procuratiehouder bij Blikman en Sartorius N.V. te Amsterdam; J. Couwen- hoven te Bloemendaal, vertegenwoordiger bij de N.V. Polaken Schwarz' Essence-fabrieken te Zaandam; J.van Dijkhuizen, opzichter 2de klasse bij de dienst van Pu blieke Werken der gemeente Bloemendaal; C. van Rijs wijk, brigadier van gemeentepolitie te Haarlem; Chr. P. Akkerman te Haarlem, chef van de afdeling abonne- menten-colportage van Haarlems Dagblad-Oprechte Haarlemsche Courant. Eremedaille in brons verbonden aan de Orde van Oran je Nassau aan: G. H. Aberson te Haarlem, gereedschaps bankwerker 2de klasse bij de Nederlandse Spoorwegen; Th. G. Hesseling en H. W. Wienbelt te Haarlem, bei den machinebankwerker bij de N.V. Nederlandse Spoor wegen; G. Kraaij te Haarlem, conducteur bij de N.V. Nederlandse Spoorwegen. 29. De bond van Christelijke scholen voor Haarlem en om liggende gemeenten houdt voor de eerste keer een bij eenkomst voor leden van personeel der scholen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1953 | | pagina 132