no OCTOBER—NOVEMBER 27. De heer H. S. Visscher, leraar Nederlands aan het Eer ste Christelijk lyceum, promoveert te Amsterdam tot doctor in de letteren en wijsbegeerte. Ds C. Goeman te Schipluiden, beroepen tot predikant bij de Gereformeerde kerk van Haarlem-Zuid; op 31 Mei 1954 doet hij zijn intrede. 28. De gemeenteraad stelt een crediet van 2.400.000 be schikbaar voor ophoging van Delftwijk. Opening van een expositielokaal in de HBS A. 31Ingebruikneming van de voltooide erebegraafplaats aan de Zeeweg. De toneelspeler Cees Laseur in de Stadsschouwburg ge huldigd ter gelegenheid van zijn vijf en dertigjarig toneeljubileum. In gebruikneming nieuw bureau aan de Jansstraat 49 van de afdeling Haarlem van de R.K. Reclasserings- vereniging. NOVEMBER 1. Viering van het vijf en twintig-jarig bestaan van de af deling Haarlem van de VARA (Vereniging Arbeiders Radio Amateurs) Ir A. P. Lindenbergh uit Middelburg volgt Ir C. M. Cool op, die wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd is afgetreden, als adjunct-directeur van het Provinciaal Electriciteitsbedrijf Noordholland. 4. De Van Zeggelenschool in Haarlem-Oost voor gewoon openbaar lager onderwijs in gebruik genomen. 5. De muziekafdeling van de Stadsbibliotheek is verplaatst naar de Wilhelminastraat 49. 6. fDe heer J. N. Schreuder, Aerdenhout, luitenant kolonel der genie b.d. Ds Mr J. A. Oosterbaan, predikant bij de Doopsgezinde gemeente, promoveert cum laude tot doctor in de theo logie aan de Gemeente-universiteit te Amsterdam. 7. Ingebruikneming van de openbare kleuterschool aan de Faradaystraat. Van openbare gebouwen en particuliere huizen wappert

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1953 | | pagina 148