KRONIEK 1954 JANUARI 1. Burgemeester Mr P. O. F. M. Cremers houdt voor het eerst in zijn loopbaan een Nieuwjaarsreceptie op het Stadhuis. De heer J. W. A. Stalpers, chef afdeling Algemene zaken ter gemeentesecretarie, bevorderd van admini strateur tot hoofdadministrateur. 3. De Katholieke Landarbeidersbond 'Sint Deus Dedit' viert zijn gouden bestaansfeest; de voorzitter de heer C. J. van der Ploeg wordt benoemd tot ridder in de orde van de H. Sylvester en de heren C. J. van Unnik te Lisse en J. Salman te Zevenbergsehoek ontvangen het ere kruis Pro Ecclesia et Pontifice. 5. De heer B. Cornet, referendaris ten Stadhuize, veertig jaar in gemeentedienst. 6. Onder leiding van een adoptie-commissie wordt in het Concertgebouw een feest voor bejaarden gehouden. 8. Burgemeester Mr P. O. F. M. Cremers en de voorzitter van de Kamer van Koophandel de heer Ch. E. Visser brengen een bezoek aan de Sabena te Brussel, om be sprekingen te voeren over een dienst per helicopter naar Haarlem. (Zie 10 April). Mevrouw C. Vorstman-Coelen 25 jaar secretaresse van 'Geloof en Wetenschap'. 9. De heer J. Schippers neemt wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd afscheid als voorzitter van het bestuur Westelijk rayon der Twentsche Bank; de verbouwing van het bankgebouw aan de Zijlstraat is gereed gekomen. 10. fDe heer J. C. Evers, Amsterdam, oud-redacteur van Haarlems Dagblad. 11. fDe heer S. van Wijk, oprichter en oud-directeur van Van Wijk-Catz zaadhandel te Haarlemmermeer. fDe heer U. A. Raaff, publiciteitschef van de exploi tatie-afdeling van de drukkerij De Spaarnestad. 12. fDe heer H. P. Ranzijn Sr., die van de ingebruikneming van de Stadsschouwburg af, kellner is geweest.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1954 | | pagina 103