- 82 - APRIL namen, die herinneren aan figuren van de Verenigde Oost-Indische compagnie, zoals Laurens Reael, Chr. van Swoll, De Carpentier, Van Diemen, Pieter Both. 11. De Commissaris der Koningin in de provincie Noord holland, Dr M. J. Prinsen, opent de Linnaeushof te Heemstede. De verbouwde R.K. Sint Jozefschool voor ULO aan de Gedempte Oude Gracht officieel in gebruik genomen. 15. fDe heer H. J. Schulpzand, musicus. 16. Mr G. C. van der Willigen geïnstalleerd als burge meester van Haarlemmermeer. 17. De R.K. Politiebond 'Sint Michaël' houdt een congres te dezer stede en de afdeling Haarlem viert haar veertig jarig bestaan. Viering van het zilveren jubileum van de Amsterdam- straatvereniging. fDe heer J. G. Rijkeboer, technisch hoofdambtenaar bij het Gemeentelijk energiebedrijf en directeur van de Gemeentelijke Avondnijverheidsschool 18. Begonnen wordt aan de bouw van de Prinsenbrug over het Spaarne bij de Kloppersingel. 19. Mejuffrouw J. Blankwater, veertig jaar werkzaam bij de Technische groothandel C. J. van den Broek, toe gekend de zilveren eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 20. Regionale Nijverheidsdag over opvoering der produk- tiviteit, gehouden op initiatief van de Kamer van Koop handel. fDe heer Lieven Duvosel te Laethem (België), oud dirigent van de Koninklijke Liedertafel 'Zang en Vriendschap'. 25. De gemeenteraad verleent eervol ontslag aan George Robert als stadsorganist en benoemt tot stadsorganisten Albert de Klerk te Haarlem en Piet Kee te Alkmaar; besloten wordt tot het instellen van een weekmarkt op Zaterdag in Oud-Schoten, tot het beschikbaar stellen van een krediet van 6.000,— voor het houden van een burgerzinweek (zie 7 Mei) en tot het verlenen van een bedrag voor het inrichten der Vishal tot tentoonstel-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 114