- 94 - AUGUSTUS fDe heer P. J. Vuyk te Bloemendaal, candidaat-notaris. fDe heer R. Klaver te Bloemendaal, oud-leraar Engels aan de HBS. Het Haags makelaarskantoor voorheen R. Zwolsman heeft van de Continentale Handelsbank te Amsterdam het complex van de Holland-Nautic aangekocht. (Zie 10 October.) 13. JMr G.Jansen te Heemstede, oud-voorzitter van de Rijksverzekeringsbank te Amsterdam. 14. fDe heer W. Broekema te Heemstede, architect. 21. Ingebruikneming van de Ds M. G. Blauwschool aan de Linnaeuslaan voor christelijke, zeer moeilijk lerende kinderen; als hoofd treedt op de heer W. Tromp. 22. Ds D. H. Biesma, gekomen uit Hoogeveen, wordt beves tigd als predikant bij de Christelijk Gereformeerde kerk van Haarlem-Noord en doet 24 Augustus zijn intrede. fDe heer C. J. K. Groenlo, oud-accountant, mede oprichter en lid van het Nederlands Instituut van ac countants. 24. Op het graf van Ds M. G. Blauw op de Noorderbegraaf- plaats wordt een gedenksteen onthuld. 26. Viering 25-jarig bestaan van de wandelsportvereniging 'Jan Passtoors'. 27. De gemeenteraad van Deventer benoemt tot directeur van Openbare Werken aldaar Ir E. A. Bierdrager, di recteur van Openbare Werken te Heemstede. (Zie 30 November.) 28. Ingesteld wordt een PTT-kamer voor Noordholland (behalve Amsterdam), waarvan Mr J. A, P. C. ten Bor rel als voorzitter zal optreden. 29. De gemeenteraad besluit 6.000,- beschikbaar te stel len voor het opstellen van een maquette van het Hilde- brandmonument in de Hout, 110.150,— voor herstel van lokalen van de Th. M. Ketelaar MULO-school, die op 3 Maart door brand schade hebben geleden, 37.500,— voor modernisering van het Frans Halsmu seum, 60.000,— voor inrichting van een woning aan het Donkere Spaarne ten behoeve van padvindersgroe-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 126