- 105 - DECEMBER 19. Viering van het veertigjarig bestaan van de Reclas- seringsraad. 20. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit in principe mee te werken aan de stichting van een bejaardencen trum in de buitenplaats De Rijp, welk centrum zal uitgaan van de diaconieën der Hervormde gemeenten in Haarlem en omgeving. 21. De heer S. C. de Haas van Dorsser neemt afscheid als directeur van de Stichting opleiding maatschappelijk werker. fDe heer O. de Wit, oud-hoofd van de Prins Hendrik- school. Ter plaatsing in het Frans Halsmuseum koopt de ge meente het paneel 'De tevreden drinker' van Adriaen van Ostade aan. De heer C. M. Boelhouwer, hoofdinspecteur van het Provinciaal Waterleidingbedrijf Noordholland, be noemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. 22. Bij Koninklijk besluit zijn benoemd tot officier van Justitie bij de Haarlemse rechtbank Mr G. W. F. van der Valk Bouman, substituut-officier van Justitie, en tot substituut-officier van Justitie Mr J. Wiarda, Mr J. van den Oever en Mr H. Lagerwaard, allen ambtenaar van het Openbaar Ministerie. Laatstgenoemde titel vervalt en het parket van het openbaar ministerie bij het kantongerecht wordt gevoegd bij dat van de recht bank. Bij Koninklijk besluit is benoemd tot voorzitter van de met ingang van 1 Januari in te stellen Raad van Beroep voor Sociale verzekering en het ambtenarengerecht, Mr L. G. Verwer, thans griffier van de Raad van Beroep te Arnhem, en tot griffier Mr D. L. Rang, thans referen daris tweede klasse bij de Sociale Verzekeringsbank te Amsterdam. fMr P. H. F. Bijl de Vroe, oud-kantonrechter. 26. fDe heer E. W. Goedhart, oud-ambtenaar bij de ge meentereiniging en een bekende figuur in het organi satieleven.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1956 | | pagina 137