KRONIEK 1957 JANUARI 2. Mr. G. W. F. van der Valk Bouman, die benoemd is tot officier van Justitie, en de ambtenaren van het openbaar ministerie, die benoemd zijn tot substituut-officier van Justitie, worden door de Haarlemse rechtbank geïnstal leerd. 4. 'j"De heer J. E. Nautz, directeur der N.V. Nautamix. 5. Het Koninklijk Mannenkoor 'Caecilia' houdt een recep tie in de Vleeshal ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan. 6. fDs. G. A. Groenewegen te Bennebroek, vroeger predi kant der Gereformeerde kerk te Halfweg. 7. Ingebruikneming van een geprefabriceerde school voor het openbaar lager onderwijs aan de Dokter De Liefde straat. 9. De gemeenteraad verklaart zich bereid tot medewerking aan de stichting van een gebouw voor bloembollencul tuur in het Frederikspark; verleent een subsidie van ƒ12.000 aan de Haarlemse Vereniging tot verspreiding van bijbelkennis op openbare lagere scholen, stelt een krediet van ƒ3.600.000 beschikbaar voor het uitvoeren van riolerings- (8,6 km.) en bestratingswerken (96.600 m3) in Parkwijk, waarvoor in 1957 750.000 nodig is, verleent een krediet van 5.200 voor het reorganiseren van de binnentuin van het Stadhuis en besluit tot de verkoop van 4440 m2 grond a 22,-per m2 aan de Nijverheids- weg, hoek Hendrik Figeeweg in de Waarderpolder aan de P.T.T. ten behoeve van de bouw van een garage voor de Rijks Automobielcentrale. 12. j\De heer J. A. ten Wolde, Heemstede, bekende figuur uit de illegaliteit. 15. fDs. G. W. van Deth te Bloemendaal, predikant directeur van de Hervormde vereniging 'Kinderzorg' in Noordholland. 16. Eerste bij eenkomst van de Volksuniversiteit en Haarlemse Kunst Gemeenschap, die een fusie zijn aangegaan. 17. De heer Th. F. Kalkhuis, 40 jaar in dienst der N.Z.H.,

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1957 | | pagina 127