JANUARI-FEBRUARI ontvangt de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Tot opvolger van Toon Verhey, wie om gezondheids redenen ontslag is verleend als dirigent van het Noord hollands Philharmonisch Orkest, wordt benoemd Henri Arends. fDe heer D. W. Koopen, oprichter der firma D. W. Koopen. De Haarlemse rechtbank wijst een eis tot uitkering van een bedrag uit de erfenis van Pieter Teyler van der Hulst af (dit vonnis wordt later door het gerechtshof te Amsterdam bevestigd) De heer W. F. de Vries, dirigerend verpleger, ontvangt de gouden en zuster J. Krommenhoek, hoofd van de kinderafdeling, de zilveren eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau ter gelegenheid van de viering van het 75-jarig bestaan van 'Meer en Bosch' te Heemstede. FEBRUARI 1. De heer A. J. de Witte, 40 jaar ambtenaar op het parket van het kantongerecht te Haarlem, toegekend de ere medaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje- Nassau; dezelfde onderscheiding krijgt de heer W. Snijdoodt, die 50 jaar bij de rijksbelastingen werkzaam is. Zuster R. Verhulst neemt afscheid als wijkzuster van de Hervormde wijkgemeente in het Kleverpark. 5. De Provinciale Staten van Noordholland verlenen met ingang van 1 september aan Mr. M. A. Stufkens eervol ontslag als griffier der Staten en benoemen tot zijn op volger Mr. G. W. van Dokkum, afdelingschef bij de Provinciale Griffie van Zuidholland. 8. Kunstschilder H. F. Boot 80 jaar (zie 19 april). 13Voor vernieuwing van de riolering in de Verspronckweg, Santpoorterstraat, Santpoorterplein, Molijnstraat, En- gelszstraat en Kleverlaan stelt de gemeenteraad/ 677.100 beschikbaar en voor riolering en asfaltering van de Amsterdamstraat ƒ297.100; voor het uitwerken van 21. 22. 26.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1957 | | pagina 128