94 APRIL 15. De heer W. F. Warners, 50 jaar werkzaam bij Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting N.V., toege kend de bronzen eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 17. De gemeenteraad verleent een subsidie van ƒ10.000 voor de zomerfeesten van Haarlems Bloei, verenigt zich met de plannen van Gedeputeerde Staten over de op heffing van Haarlemmerliede en Spaarnwoude, besluit tot verplaatsing van de veerdienst tussen de Spaarn- damseweg en de Veerpolderstraat naar de Transvaal- straat, als de Prinsenbrug in gebruik wordt genomen, en stelt ƒ960.700 beschikbaar voor het uitvoeren van rioleringswerken in het noordelijk deel van Delftwijk. 19. Prof. J. Bronner opent in het Huis van Looy een ere- tentoonstelling van werken van H. F. Boot. 24. tl)e heer P. Bruin, voorzitter van het ziekenfonds 'Ziekenzorg'. 29. Ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Konin gin worden de volgende bewoners uit Haarlem en om geving onderscheiden: Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: Th. S. J. Hooij, lid van de Eerste Kamer; mevrouw A. Forta- nier-De Wit en dr. J. A. H. J. S. Bruins Slot, leden van de Tweede Kamer. Officier in de orde van Oranje-Nassau: Mr. F. L. S. F. baron van Tuyll van Serooskerken te Veisen, secretaris van het Nederlands Bijbelgenootschap; dr. J. A. Monod de Froideville, belastingconsulent; J. H. de Ruiter, hoofdinspecteur van 's rijks belastingen, hoofd van de inspectie der registratie en successie; J. C. Vahl, hoofd ontvanger-titulair van 's rijks belastingen, hoofd van controle der grondbelasting; mr. B. Bouman te Bloemen- daal, secretaris van de Nederlandse Aannemers- en Patroonsbond; L. J. H. Kersten te Heemstede, directeur van het postdistrict Haarlem; J. H. Th. Eerman, inspec teur voor de scheepvaart; mr. J. C. de Bruyn Ouboter te Bloemendaal, hoofdadministrateur bij de Provinciale

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1957 | | pagina 132