95 APRIL Waterstaat van Noordholland; jhr. mr. dr. O. F. A. H. van Nispen tot Pannerden, voorzitter van de Konink lijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur; R. M. J. A. Schlatmann, voorzitter van de Vereniging 'Het Wit-Gele-Kruis'; H. During te Bloemendaal, directeur van de N.V. Koninklijke Nederlandse Vlieg- tuigenfabriek Fokker te Amsterdam; mr. L. I. de Winter te Aerdenhout, lid van de Staatscommissie voor het Inter nationaal Privaatrecht; J. H. Middeldorp, president directeur van de Handelmaatschappij N.V. Hagemeyer Co. en van de Nieuw-Guinea Import en Export Maatschappij N.V. te Heemstede. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: H. J. Krauweel te Bennebroek, directeur van het Medisch Maatschappe lijk Consultatiebureau te Amsterdam; J. P. Weyburg, commissaris van gemeentepolitie te Velsen; Th. M. Luijpen te Beverwijk, hoofd van de R. K. leerschool aldaar; mevrouw J. van Nispen-Van Wely te Heem stede, presidente van het Nederlandse Padvindsters- gilde; E. J. Verschueren, directeur van Multifilm; J. Brouwer, oud-technisch-inspecteur tweede klasse bij de N.V. Nederlandse Spoorwegen; G. H. L. van Scherpenzeel te Driehuis, inspecteur bij Radio-Holland N.V.; W. F. Goldschmeding te Aerdenhout, lid van de firma gebroeders Barends te Amsterdam; F. M. L. le Cavelier te Haarlem, directeur van de N.V. Neder landse Confectiefabriek 'Necofa' te Amsterdam en voor zitter van het Sociaal Werkgevers Verbond voor de Confectie-industrie. Gouden eremedaille verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: K. J. Ch. Broekhuizen, hoofdopzichter bij het P.E.N.; J. van Vliet, administrateur, waarnemend directeur van het gas- en waterbedrijf te Hillegom; A. Noorloos, chef van de afdeling advertentie-exploita tie bij de N.V. Uitgevers- en Drukkersbedrijf Boom- Ruygrok; J. Jaspers, hoofdassistent van 's rijks belas tingen; B. A. Horstman, werkmeester bij de N.V.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1957 | | pagina 133