96 APRIL-MEI Nederlandse Spoorwegen; A. Wouters, hoofd-employé eerste klasse der P.T.T.; W. Prins, oudste chef hof meester bij de K.N.S.M.; J. Dingemanse, oud-technisch ambtenaar eerste klasse van de Rijkswaterstaat; Ch. Boeree te Overveen, chef de bureau tevens procuratie houder bij de N.V. Zeepfabriek 'Het Klaverblad'; H. Jansen van het dienstvak der militaire administratie. Zilveren eremedaille verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: M. F. Lammertsma te Haarlem, adjunct commies bij de Nederlandse Spoorwegen; B. Th. van Seggelen te Haarlem, chef-verkoper bij W. Voet en Zonen. Bronzen eremedaille verbonden aan de orde van Oranje- Nassau: J. F. G. Pennarts, wagenmaker bij de Neder landse Spoorwegen; H. J. Rietveld, grofbankwerker bij de Nederlandse Spoorwegen; C. Verschie te Aerden- hout, oud-besteller eerste klasse der P.T.T.; J. van der Aar te Haarlemmerliede, oud-machinist van de Rotte- polder; mejuffrouw H. de Wit, naaister bij 'Meer en Bos' te Heemstede. Mr. G. M. J. de Jongh aan wie wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd eervol ontslag is verleend als griffier van het kantongerecht te Haarlem, neemt afscheid. MEI 1. Eervol ontslag verleend aan Ir. J. A. E. Muller als hoofdinspecteur-directeur voor de Arbeid; tot zijn op volger benoemd Dr. G. W. R. Overdijkink te Rotter dam. 2. Bijeenkomst in het Stadhuis ter herdenking van het feit dat 50 jaar geleden het Openbaar Slachthuis in gebruik is genomen. De heer M. W. Voeten, directeur van het kantoor Haarlem van Van Gend en Loos, 50 jaar bij dit bedrijf.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1957 | | pagina 134