99 JUNI-JULI kundige dienst arts D. Heymans, thans adjunct-directeur en besluit tot aankoop van de percelen Ged. Oudegracht 41 en 43, waarin het Consultatiebureau voor tuberculo sebestrijding gevestigd is, en van een boerderij en enkele loodsen in de Waarderpolder voor 45.000. 30. De Bank van Lening zal op 1 januari 1958 worden opge heven; tot en met 31 december zal gelegenheid bestaan tot het belenen en inlossen van panden. JULI 4. fDe heer L. J. P. N. A. Bouwman te Heemstede, lid van Gedeputeerde Staten van Noordholland en voorzitter van de Stichting Noordhollands Philharmonisch Orkest. Afscheid van Dr. W. G. L. Wieringa als leraar van het Lorentzlyceum wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. 5. fDe heer M. H. Jacobs, oud-technisch-inspecteur eerste klasse bij de Centrale Werkplaats der Nederlandse Spoorwegen. 6. De heren W. C. Mastenbroek, boekdrukker bij J. H. Henkes Grafische bedrijven N.V. en H. Wzn. Jansen, boekdrukker bij Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting N.V. toegekend de zilveren eremedaille, ver bonden aan de orde van Oranje-Nassau. 13. De drukkerij Jacobsen viert haar 60-jarig bestaan. 16. Mejuffrouw B. C. Jelles neemt afscheid als lerares aan huishoudscholen te Haarlem en Amsterdam en wordt benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. fDe heer A. A. I. Hart Nibbrig, cellist van het Noord hollands Philharmonisch Orkest. B. en W. besluiten tot het slopen van de voormalige fabriek van J. J. Beijnes en het vroegere hotel 'Royal' aan het Stationsplein. 19. f Mevrouw J. van den Bergh van Eysinga-Elias, bekend publiciste en oud-lerares bij het middelbaar onderwijs. 29. j"De heer J. J. A. Hin, president-commissaris van de Kousenfabriek Hin N.V. en bekend cineast. 30. JMr. J. H. Ekering, advocaat en procureur, voorzitter

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1957 | | pagina 137