104 NOVEMBER-DECEMBER 13. De gemeenteraad besluit tot verkoop van 600 m2 grond tegen ƒ22 per m2 in de Waarderpolder aan de N.V. Printing development international S.A. (Nederland) in oprichting voor de bouw van een kleurenreproduktiebe- drijf (dochtermaatschappij van een Amerikaans concern) en tot het verlenen van een subsidie van 15.000 aan de Stichting 'Haarlems Bloei' voor het houden van voor jaarsactiviteiten. 14. j-De heer A. P. Audretsch, oud-raadslid van Heemstede. 17. fMevrouw A. van der Vlugt-Kruit, presidente der afdeling Bloemendaal van de Nederlandse Christen Vrouwenbond. 20. De heer S. Weert, kassier bij de N.V. Haarlemse Melkinrichting De Sierkan' toegekend de zilveren ere medaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 26. De heer P. Springveld, vijftig jaar loodgieter, wordt toegekend de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 30. Mejuffrouw W. Vonfelde neemt na 42 dienstjaren af scheid als districtsbezoekster van de Noordhollandse Vereniging tot bestrijding der tuberculose. DECEMBER 8. Intrede Ds. D. Solinger als predikant bij de Evangelisch Lutherse gemeente te Haarlem. 9. Tentoonstelling van kinderboeken in de raadzaal. De heren G. L. Roseboom en J. Compiet, 40 jaar werk zaam bij Joh. Enschedé en Zonen Grafische Inrichting N.V., toegekend de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. 12. Aanbieding van gebrandschilderde ramen voor de A. H. Gerhard-uloschool ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan. Ir. C. J. Heijligers, adjunct-directeur der H.T.S. te Dordrecht, benoemd tot opvolger van Ir. G. L. Ludolph, die op 1 april zal aftreden als directeur van de Hogere Technische School te Haarlem. 19. De heer Ch. E. Visser neemt afscheid als voorzitter van

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1957 | | pagina 142