JANUARI 16. Eerste fase van het verjongingsplan van de Haarlemmer Hout. Opening in het Krelagehuis van de bloemententoonstel ling 'Winterflora'. 21. De Leidse Universiteit verleent aan dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk te Aerdenhout het eredoctoraat in de rechtsgeleerdheid. 24. f De heer J. J. Ch. P. Eeftinck Schattenkerk, technisch directeur van Philips Finland, vroeger woonachtig te Haarlem. 25. j- De heer J. L. Munnik, directeur der Stichting 'Jong Haarlem' en oud-hoofd ener openbaar lagere school. J Mr. C. C. van Helsdingen, oud-voorzitter van de Christelijke Vereniging tot verpleging van lijders (essen) aan vallende ziekte en oud-voorzitter van de Volksraad van Ned. Indië. 28. Ingebruikneming van de nieuwe telefooncentrale aan de Aerdenhoutsduinweg in Aerdenhout. De gemeenteraad verleent eervol ontslag aan de heer P. V. de Wit als directeur van de Stadsbibliotheek en Leeszaal (zie 9 juni). De heer D. Dijksman geïnstalleerd als raadslid (opvolger van ir. J. M. van Duin). j" De heer C. Schulz, oud-wethouder van Bloemendaal. 29. Prof. mr. A. de Jong te Overveen bij zijn afscheid als directeur-secretaris van de Nederlandse Bank, benoemd tot commandeur in de orde van Oranje-Nassau. 30. Mr. A. M. baron van Tuyll van Serooskerken neemt in de hal van het Stadhuis afscheid als president van de Haarlemse rechtbank. Afscheidsreceptie van de heer C. D. Fetter als hoofd inspecteur van 's rijksbelastingen, afdeling invoerrechten en accijnsen; de heer E. J. H. Volkmaars volgt hem op. 31. J. M. F. Meijer neemt afscheid als hoofdbode van het Stadhuis.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 173