143 APRIL—MEI Accra; A. F. J. Goossens, pastoor te Santpoort; P. J. Vlasveld, oud-administrateur van het Bureau examen MULO te Haarlem; J. G. J. Bosman te Aerdenhout, directeur van de Nederlandse Bioscoopbond; H. H. van der Horst te Vogelenzang, filmregisseur; J. S. M. Vrij land te Overveen; ir. W. Barentsen te Haarlem, water bouwkundige van de Rijkswaterstaat; S. H. A. Boven- kamp te Haarlem, inspecteur bij de n.v. Nederlandse Spoorwegen; L. J. Nienhuis te Bloemendaal, oud-admi nistrateurbij de n.v. Stoomvaart Maatschappij Nederland J. Wijnands te Haarlem, hoofdwerktuigkundige bij de Koninklijke Nederlandse Stoomboot Maatschappij. 30. De heer J. F. Snoeks, die vele jaren voorganger is geweest van de Stadsevangelisatie, legt zijn taak neer en draagt het werk over aan de Vrije Evangelische gemeente. Het programma van de viering van Koninginnedag ver meldt onder meer het optreden van de Amerikaanse U.S.A.F.E.-band uit Wiesbaden. MEI 1Ir. K. Haasnoot volgt Ir. A. van der Steld op als hoofd der afdeling Stadsontwikkeling bij de dienst van Open bare Werken te Haarlem. De heer K. H. Meinema, hoofdinspecteur van politie, aanvaardt de functie van hoofd van de kring Haarlem van Bescherming Bevolking. 2. De heer P. W. Peereboom, directeur van Haarlems Dag blad, 40 jaar werkzaam bij dit bedrijf. 5. Tijdens de viering van de bevrijdingsdag overlijdt de heer J. J. Wensing, lid van het Centrum-comité van het Haarlems comité voor Nationale feesten. 6. De gemeenteraad benoemt tot rector van het Lorentz- lyceum de heer D. C. Monté, thans leraar aan de school,

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 181