147 JUNI—JULI Kamer zijn functie als directeur van de Arbeidsvoorzie ning in Noordholland neerlegt, wordt benoemd mr. J. A. Snijders, in gelijke functie werkzaam in Utrecht. 25. Viering van het vijftigjarig bestaan van de Grote Hout straatvereniging. 30. Bij zijn afscheid als oudste directeur van de Verenigde H.V.A. maatschappijen te Amsterdam wordt de heer J. G. Wackwitz te Heemstede benoemd tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. JULI 1. Mr. J. H. G. Zeelenberg te Heemstede aanvaardt de functie van voorzitter van de Koninklijke Liedertafel 'Zang en Vriendschap'. 3. Mr. J. H. J. Simons neemt afscheid als voorzitter van het Scheidsgerecht voor de Bloembollenhandel, waarvan hij 35 jaar lid en 7 jaar voorzitter is. 5. Huldiging van ir. W. F. M. Rolf von den Baumen uit Bloemendaal op Schiphol ter gelegenheid van zijn 1000ste vlucht als passagier. Minister mr. J. van Aartsen brengt een bezoek aan de r.k. psychiatrische inrichting voor jongens De Hartekamp te Heemstede naar aanleiding van de plannen paviljoens op het buiten te bouwen. Deken W. Zijlstra benoemd tot erekanunnik der kathedrale St. Bavo. 7. Ter gelegenheid van het bezoek van koning Boudewijn van België aan ons land wordt de Commissaris der Koningin in de provincie Noordholland, dr. M. J. Prinsen, benoemd tot grootofficier in de orde van de Kroon, diens kabinetschef, jhr. F. W. A. Beelaerts van Blokland tot officier, de heren P. A. P. Magielsen, vice-voorzitter van de organisatie van persfotografen en

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 185