151 AUGUSTUS—SEPTEMBER 30. f De heer K. J. J. Lotsy, Dordrecht, erevoorzitter van de voetbalclub H. F. C. SEPTEMBER 2. Opening van het Protestants Christelijk bureau voor Levensmoeilijkheden in het Kenaupark. 4. Bij het 40-jarig bestaan van de R.K. sportvereniging T.Y.B.B. wordt de voorzitter, de heer H. W. van Turn hout, benoemd tot ridder in de orde van Sint Sylvester en het bestuurslid, de heer M. Mulders, ontvangt het onderscheidingsteken van de afdeling Haarlem van de K.N.V.B. De heer J. Jongkind, hoofd van de Koningin Emmaschool in Haarlem-Noord, neemt afscheid wegens zijn benoe ming tot leraar Duits aan de Christelijke H.B.S. te Enschede. 6. De heer Albert de Klerk, 25 jaar organist van de Sint Josephkerk aan de Jansstraat, benoemd tot ridder in de orde van Sint Sylvester. 8. Officiële ingebruikneming van het postkantoor te Heem stede. Ingebruikneming van het schoolschip, liggende in het Zuider Buiten Spaarne bij de Oosterhoutlaan, door het Karei van Manderlyceum. 9. De gemeenteraad verleent eervol ontslag aan dr. J.S. Bartstra als leraar aan het Lourens Costerlyceum wegens zijn benoeming tot rector van een lyceum te Goes en be sluit tot verkoop van grond aan de Prins Bernhardlaan ten behoeve van de bouw van een rooms katholieke kerk. De heer S. Daum, voorzitter van de Raad van Arbeid te Haarlem, benoemd tot officier in de orde van Oranje- Nassau. De heer E. J. C. Hermans, lid van het parochieel r.k.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 189