156 OKTOBER—NOVEMBER 27. "f Ir. J. L. Bienfait, Aerdenhout, bekende figuur in de metaalindustrie. In de Vleeshal is ter gelegenheid van de kinderboeken week de tentoonstelling 'Het kind en zijn boek' ingericht. Notaris B. M. Brans, voorzitter van de 50 jaar bestaande afdeling Haarlem der Stichting Katholieke Kinderuit zending, benoemd tot ridder in de orde van Sint Gre- gorius de Grote. 29. Ingebruikstelling van het vergrote gebouw van de Am sterdamse Bank aan de Grote Houtstraat 95. 30. Wegens zijn benoeming bij de Prinses Ireneschool (chr. u.l.o.) neemt de heer W. A. de Vos afscheid als hoofd van de Prins Bernhardschool. Bij de viering van het 75-jarig bestaan van de Anti Revo lutionaire Kiesvereniging 'Nederland en Oranje' wordt mr. A. Bruch benoemd tot erevoorzitter, j" De heer L. C. W. Naessens, Aerdenhout, vroeger arts voor maag- en darmziekten. 31. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt mej. ir. E. F. van den Ban afscheid als hoofd van de planologie, dienst Zuiderzeewerken. NOVEMBER 1. Het gebouw van de Haarlemse Jonge Mannenvereniging aan de Lange Margarethastraat wordt gesloten en later verkocht. 3. De heer J. Dozy, Heemstede, zenuwarts. 4. De vergadering van de Volksuniversiteit voor Haarlem benoemt dr. A. Meesters tot voorzitter in plaats van de afgetreden dr. L. M. van Dis en tot ereleden dr. van Dis en de heer P. V. de Wit. Mejuffrouw W. C. S. van Benthem Jutting, Heemstede, promoveert te Leiden tot doctor in de godgeleerdheid.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 194