158 NOVEMBER—DECEMBER 18. Alvorens de gemeenteraad begint met de behandeling van de gemeentebegroting worden de heren D. Rook- huiszen (P.v.d.A.), P. J. Steijaard (P.S.P.) en W. T. Waaning (V.V.D.) als leden geïnstalleerd; 19. Viering 40-jarig bestaan van de Federatie van Woning bouwverenigingen. Na 40 jaar voorzitter te zijn geweest van het Doopsgezind Zangkoor treedt de heer C. Overbeek af; de heer H. G. Zeilmaker volgt hem op. 23. f De heer H. C. Kloet, erevoorzitter van de Nederlandse Bakkersbond. t Mevrouw Amy Robbé Groskamp-ten Have, journa liste en publiciste. 24. j- De heer A. Korteweg, tandarts. 25. Het Hemonyjaar (Hemony werd 350 jaar geleden gebo ren) wordt in Haarlem gesloten met een beiaardconcert. 26. Benoemd tot voorzitter van de Haarlemse Voetbalbond de heer H. W. van Turnhout, thans vice-voorzitter. De heer A. Porcelijn treedt af als voorzitter van de Haar lemse Ouderraad. f Mevrouw M. Th. Bierensde Haan-Waller, Bloemen- daal, oud-presidente en erepresidente van de Nederlandse Vereniging tot behartiging van de belangen van ionee meisjes 'Union'. 2 7. Pastoor S. Mol van de parochie HH. Elisabeth en Barbara. 28. De vrouwenarts mevrouw H. Brouwer-Robert legt haar praktijk neer. t Dr. K. C. A. Valken, röntgenoloog. Onder de titel Kunst in het klein' wordt in het Frans Halsmuseum een tegeltentoonstelling gehouden. DECEMBER 1. Mevrouw M. Hovenier-Smaling, wonende Ged. Oude gracht, viert haar honderste verjaardag.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1959 | | pagina 196