178 28. f De heer A. Helmig, oud-bestuurslid van de afdeling Haarlem van de Kon. Ned. Voetbalbond en erevoorzitter van de voetbalclub Kennemerland. De heer C. Nel, oud-administrateur van de diaconie der Nederlands Hervormde gemeente te Haarlem. Studenten uit Eindhoven verzoeken de burgerlijke stand overgeschreven te worden naar Haarlem, waardoor deze stad weer de vijfde stad van het land wordt; zij worden echter als buitengewoon burger ingeschreven. MAART 1. Benoemd tot directeur van het Bedrijfsfonds voor de bloembollenhandel de heer J. M. G. Hoes. De 75.000ste abonné in het district Haarlem van de Tele foondienst is de heer C. Zwanenburg, Verspronckweg 106 te Haarlem. Daar het 150 jaar geleden is dat de burgerlijke stand in ons land is ingevoerd ontvangen de bruidsparen te Haar lem bruidsuikers. De heer J. J. Schut, Heemstede, directeur van N.V. J. P. Wijers te Amsterdam, benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. 2. In plaats van de afgetreden dijkgraaf van de Haarlem mermeerpolder, mr. K. J. G. baron van Hardenbroek van Bergambacht, wordt benoemd de heer B. K. Buur man. 6. Ingebruikneming van de fustcentrale aan de Oudeweg (vroeger was zij gevestigd aan de Friese Varkenmarkt). 8. Benoemd tot rechter in de Haarlemse rechtbank mr. J. Ph. Mullemeester, advocaat en procureur te Bergen op Zoom. 10. De heer M. Timmer, werkzaam bij de N.V. Koninklijke Pharmaceutische fabriek voorheen Brocades-Stheeman en Pharmacia, promoveert te Amsterdam tot doctor in de geneeskunde. 11. Viering van het 50-jarig bestaan van de Kennemer Turn-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 180