187 5. Bernard Bartelink uit Amsterdam wint het jaarlijkse impx'ovisatie orgelconcours. 13. Viering van het 50-jarig bestaan van de C.O.V. (Chris telijke Oratoriumvereniging). 14. Aanbieding van de Rembrandtprijs der stad Leiden aan de Haarlemmer Kees Verwey in het stedelijk mu seum De Lakenhal; tevens opening van een tentoonstel ling van werken van Kees Verwey. 16. Ds. P. N. Kruijswijk uit Amsterdam doet zijn intrede als predikant bij de Gereformeerde kerk te Bloemendaal. 17. De heer L. J. van Meghelen, die jaarlijks de aubades op Koninginnedag leidt, neemt afscheid als hoofd van de Wethouder Westerveldschool. 19. Afscheid van de heer C. Kooiman als hoofd van de Puns Hendrikschool wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. 22. In Haarlem wordt onder leiding van het Sportweekco mité een internationaal honkbaltoernooi gehouden. AUGUSTUS 1De heer C. Dorland uit Apeldoorn treedt in functie als directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau te Haarlem. 7. De heer F. W. Lichtenveldt, lid van de gemeenteraad. 9. De gemeenteraad besluit tot aankoop van zes paaiden (f 9.000) voor de politie en voor het inrichten van een stalgelegenheid (f 6.400) in de Koudenhornkazerne, die in de toekomst als politiebureau ingericht zal worden. 11. t Ir- W- Zwaan, leraar aan het Stedelijk Gymnasium. 12. De leden van het Haarlemse politiekorps verschijnen in nieuw uniform op straat. j- De heer A. van Viersen, erevoorzitter van het Haar lems Speeltuinverbond. 15. Johan Bontekoe, lid van de Heemsteedse Poloclub, die winnaar is geworden van de zwemkampioenschappen 200, 400 en 1500 meter vrije slag, ontvangt de zilveren medaille der gemeente Heemstede.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 189