188 20. Pastoor A. P. van Eeden neemt wegens emeritaat af scheid van de parochie Onze Lieve Vrouw van zeven smarten in Haarlem-Noord en wordt later opgevolgd door pastoor A. A. A. M. Coelen uit Wervershoof. 25. f Mr. A. M. baron van Tuyll van Serooskerken, oud president van de Haarlemse rechtbank. 26. Wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd neemt de heer M. Hoek afscheid als hoofd van de Dr. A. Kuyper- school. 27. Wegens zijn vertrek naar Amsterdam neemt ds. D. Solinger afscheid als predikant bij de Evangelisch Lutherse gemeente te Haarlem, (zie 25 okt.). 28. j" De heer P. H. Craandijk, oud-directeur van de Haar lemse Hypotheekbank. 29. f De heer J. C. Tadema, oud-directeur van de Erven Bohn en directeur van Teylers Stichting. 30. De gemeenteraad stelt ruim 14 miljoen gulden beschik baar voor de bouw van 646 woningen, waarbij twee to renflats, nl. in Delftwijk en in Schalkwijk. 31. Ter gelegenheid van het feit dat Anthonie Fokker 50 jaar geleden zijn eerste vlucht met de Spin boven Haar lem maakte worden Fokkerfeesten gehouden; op het Santpoorterplein, waar Fokker gestart is, wordt een steen onthuld. Bij zijn afscheid als inspecteur van het lager onderwijs te Amsterdam wordt de heer J. G. Busschbach uit Haarlem benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. Ir. P. K. van Meurs, hoofdingenieur bij de Provinciale Waterstaat verlaat de dienst der provincie wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leeftijd. De heer J. C. Aschoff, hoofd van de Noorderschool, be noemd tot leraar aan de Koningin Wilhelminakweek- school te Rotterdam, neemt afscheid. SEPTEMBER 1Officiële ingebruikneming van de sociale werkplaats op het

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 190