190 bestaat 125 jaar en verkrijgt het predikaat hofleverancier. Benoemd tot directeur van de Provinciale raad voor de Volksgezondheid voor Noordholland dr. A. J. Schilstra, schoolarts te Zierikzee. Bij zijn afscheid als directeur van de Economisch Tech nologische dienst voor Noordholland wordt ir. W. Fuhri Snethlage benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. Reorganisatie van de Middenstandscentrale voor Haar lem; tot voorzitter is benoemd de heer M. Eek, direc teur van het kantoor Haarlem van de Middenstandsbank. 28. De Nederlandse organisatie voor Zuiver Wetenschappe lijk Onderzoek heeft de heer H. van Hall te Bloemen- daal een subsidie verleend voor de uitgave van een „proe ve ener catalogus van portretten van Nederlandse beel dende kunstenaars". Mr. E. J. W. Top neemt afscheid als vice-president en kinderrechter van de Haarlemse rechtbank. Van openbare en particuliere gebouwen hangt de Neder landse vlag halfstok naar aanleiding van de begrafenis van de secretaris-generaal der Verenigde Naties, Dag H AMMARSKJOELD 30. Wethouder J. Schipper stelt het clubgebouw „De Fjord" aan de Colensostraat (tweede clubhuis van de Stichting „Naast d'Appelaar") officieel in gebruik. OKTOBER 1. Ir. C. J. Heyligers, directeur van de Hogere Technische School te Haarlem, aanvaardt de functie van directeur der H.T.S. te Dordrecht; hij wordt in Haarlem opge volgd door ir. D. G. Romijn uit 's-Gravenhage. 2. De Christelijke school voor Leer- en Opvoedingsmoei lijkheden begint haar lessen in lokalen aan de Havik straat. j" Ir. A. G. van Waveren, Den Haag, oud-voorzitter en erelid van de Kon. voetbalclub H.F.C.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 192