191 3. Opstellen van een verkeerslichtinstallatie met afstands bediening bij het viaduct tussen het Kenaupark en het Staten Bolwerk. 4. In de vergadering van de gemeenteraad wordt mejuf- vrouw M. J. Poldermans geïnstalleerd als opvolgster van de heer F. W. Lichtenveldt. 5. Intrede van ds. H. J. Bavinck uit Loenen aan de Vecht als predikant van de Gereformeerde kerk te Heemstede. 10. H. M. de Koningin aanvaardt het beschermvrouweschap van de in de zomer van 1962 te houden Frans Halsten toonstelling. 11. f De heer J.J. F. Blom, Overveen, secretaris van het Ne derlands Oorlogsgraven Comité (zg. Klaprooscomité). 13. In de Vishal worden fototentoonstellingen gehouden on der de titels „De stad, waarin u woont" en „Haarlem, uw stad". 14. In de rivierenbuurt van Heemstede wordt het eerste blok van vijf woningen, gebouwd volgens het plan-Zegwaart, in gebruik genomen. 15. De heer H. J. M. Bouchette legt zijn functie van inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Haarlem neer. 18. De heer J. A. de Haan (opvolger van de heer P. van den Berg) wordt geïnstalleerd als lid van de gemeenteraad; beschikbaarstelling van een krediet van f 488.000 voor de bouw van een 14-klassige school aan de Kromhoutlaan (Parkwijk) bestemd voor r.k. onderwijs en van een kre diet van f 10.730 voor vernieuwing van de alarminstalla tie in het Frans Halsmuseum. 19. j" Dr. P. van Kleffens, oud-secretaris van de commissie van bestuur van de provinciale ziekenhuizen en secre taris van de Stichting Maatschappelijk Werk voor Noord holland. 22. Ds. J. F. Baudraz neemt afscheid van de Waalse ge meente te Haarlem en vertrekt naar Bern, waar hij predi kant wordt van de Eglise Evangélique Libre. 23. De heer B. W. Lasschuit, die 50 jaar lid is van de Haar-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 193