192 lemse Handelsvereniging, ontvangt de legpenning van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel. 25. In de badmintonhal nabij de Kleverlaan worden de eerste wedstrijden gehouden. Ds. L. G. Chr. Grabandt te Dordrecht neemt het beroep als predikant van de Evangelisch Lutherse kerk te Haar lem aan. 26. Ingebruikneming van de vernieuwde Schouwtjesbrug. De gemeenteraad van Heemstede besluit een krediet van f 435.000 beschikbaar te stellen voor de bouw van een zwembad nabij het Heemsteedse Sportpark. 31. In de Grote kerk wordt een bijeenkomst van hervormden en gereformeerden gehouden ter herdenking van het feit, dat 400 jaar geleden de Nederlandse geloofsbelijdenis werd samengesteld. De bisschop van Haarlem der R.K. kerk benoemt tot (tweede) vicaris-generaal in het bisdom Haarlem mgr. C. G. van Trigt en tot officiaal dr. H. W. J. Kuipers. NOVEMBER 1. Invoering van „zebra's" voor het voetgangersverkeer, j" De heer M. E. A. van Oppen, oud-notaris te Heemstede. De waarnemend gemeente-secretaris en chef der afdeling personeelszaken der gemeentesecretarie, de heer F. van Egmond, neemt afscheid wegens het bereiken van de 65- jarige leeftijd. 4. f De heer J. L. Tombrock, rustend arts te Heemstede. 5. De heer Jan Nibbering 40 jaar organist-directeur in de r.k. Sint Liduinakerk aan de Rijksstraatweg. 7. Met ingang van 1 februari 1962 benoemd tot directeur van de Rijkskweekschool te Alkmaar de heer A. van Meerten te Overveen. 8. Voor voltooiing van de Noorderhout stelt de gemeente raad een krediet van f 417.000 beschikbaar en voor de bouw van een zusterhuis van het Sint Elisabeths Gasthuis in Schalkwijk een bedrag van f 500.000.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1961 | | pagina 194