153 heer W. Meilof, voorzitter van de Woningstichting „Patrimonium". 30. De gemeenteraad stelt het uitbreidingsplan Zijlweg en omgeving vast, waarin gronden worden gereserveerd voor de Hogere Technische School en voor uitbreiding van het Marinehospitaal, besluit f20.000 beschikbaar te stellen voor het houden van een expositie over het structuurplan (zie 7 maart en 22 mei), verkoopt grond voor f 360.030 aan de Nijverheids weg ten behoeve van de uitbreiding van het bedrijf van Merck Sharp en Dohme Nederland n.v., verleent eervol ontslag aan de heer L. C. Carstens als directeur van de dienst voor de Sociaal Pedagogische Nazorg en besluit geen verklaring van noodzakelijkheid af te geven voor een christelijke uitgebreid technische school, omdat de raad van mening is dat samenwerking van de verscheidene stromingen gewenst is. Ds. C. Koch, predikant bij de Hervormde gemeente van Haarlem-Noord, werd 25 jaar geleden in het ambt bevestigd. 31. Installatie van Mr. J. H. Bijl de Vroe als substituut- officier van Justitie bij de Haarlemse rechtbank. FEBRUARI 1. Installatie van Mr. J. P. Petersen als vice-president van de Haarlemse rechtbank (opvolger van mr. C. E. Muller). 2. De Visser-Neerlandiaprijs van het Algemeen Nederlands Verbond wordt uitgereikt aan de Haarlemmer Paul Kneppers die als blinde aan het Mendelcollege het hbs-diploma heeft behaald. 3. De heer P. Magré uit Oegstgeest wordt in de Sionskerk in Haarlem-Noord bevestigd als zendingspredikant van de classis Haarlem van de Ned. Hervormde Kerk; hij vertrekt naar het Bamiléké-gebied. 4. In de raadzaal wordt de Stichting Technische Hoge

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 155