157 31. j De heer W. H. de Laat, een der oprichters van de Eerste Coöperatieve Associatie voor Uitvaartverzorging. APRIL 3. De gemeenteraad besluit tot aankoop van de molen „De Eenhoorn" aan het Zuider Buiten Spaarne en tot aan vaarding van het fonds voor de herbouw van de molen „De Adriaan", aangeboden door de Vereeniging De Hol- landsche Molen. 4. j" Mr. A. E. M. Povel, Overveen, oud-advocaat te Am sterdam. 6. Viering van het 75-jarig bestaan van de afdeling Haar lem van de Algemene Nederlandse Grafische Bond. 10. f Mr. W. Snellen, Bloemendaal, oud-directeur van het Provinciaal Electriciteitsbedrijf Noord-Holland. 11. De voetgangerstunnel nabij de Munterslaan in gebruik gesteld. 13. j" De heer H. Busselman, Aerdenhout, vroeger speler van het eerste elftal van de voetbalclub Kon. H.F.C. en van het eerste team van de Haarlemse Lawn Tennis Club. 19. Opening van de Salzburg-week, een culturele uitwisseling tussen Haarlem en Salzburg. 22. Slaan van de eerste paal van het kantoorpand van het Ingenieursbureau Tebhin n.v. aan de Spaarndamseweg. 24. De Vereniging van Haarlemse Makelaars viert haar 40-jarig bestaan en ter gelegenheid hiervan ontvangen de heren J. W. van Santé en H. Th. Fibbe het „stafje op de rechterschouder", een voorwerp dat makelaars vroeger gebruikten bij verkopingen. 25. Tot lid van de gemeenteraad wordt beëdigd de heer P. Prins (KVP), die mej. drs. E. P. Dekker opvolgt; de vergadering stelt een bedrag van f 304.000 beschikbaar voor automatisering van het de verlichtingsinstallatie in de Stadsschouwburg, een bedrag van f93.000 voor het aanschaffen van een nieuw instrumentarium van

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 159