159 Hollanddr. L. M. van Dis, Zutphen, vroeger te Haarlem, inspecteur van het gymnasiaal en het middelbaar onderwijs; drs. S. Elte, Haarlem, directeur van de gemeentelijke hogereburgerschool voor meisjes (zie 29 mei)G. J. Moolenburgh, Bloemendaal, lid van het Hoofdbestuur der Ned. Cacao en Cacaoprodukten Vereniging; prof. dr. ir. A. van der Neut, Heemstede, adviseur van het bestuur van de Stichting Nationaal Lucht- en Ruimtevaartlaboratorium; P. J. Waale, Heemstede, inspecteur in algemene dienst der P.T.T.; G. IJ. K. van Duyn, Heemstede, hoofd-inspecteur- titulair van 's Rijksbelastingen te Amsterdam en drs. J. Crouse, Heemstede, hoofdaccountant bij de Rijks accountantsdienst, werkzaam bij de directie wetgeving, douane en verbruiksbelastingen bij het ministerie van Financiën. Ridder in de orde van Oranje-NassauA. van Wingerde, Heemstede, secretaris der gemeente; J. G. van Kessel, Haarlem; K. Verwey, Haarlem, kunstschilder-aquarel list en tekenaar; M. J. J. M. Kavelaars, Haarlem, assistent-hoofdkwartiercommissaris bij de verkenners van de Katholieke Jeugdbeweging; L. van Asperen, Haarlem, oud-bestuurder van het Ned. Instituut voor Volksontwikkeling en Natuurvriendenwerk; J. Fahren- fort, Overveen, hoofdredacteur van ,,De Financiële Koerier"; G. H. Bernhard, Heemstede, bouwkundig hoofdambtenaar voor bijzondere diensten bij de Rijks gebouwendienst; G. Kreuger, Heemstede, procuratie houder bij de Holland-Afrikalijn; W. Verkade, Heem stede, directeur n.v. Fabrieken voor Veren en Kapok bereiding voorheen gebr. Peters te Amsterdam; G. S. Verdonkschot, Heemstede, algemeen-directeur van het boekhoudbureau van de L.T.B.; G. Gerzon Serphos, Overveen, bestuurder van diverse instellingen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 161