161 verbreden en niet over te gaan tot het afbreken van de vroegere tolgaarderswoning „De Haringbuys". 17. f De heer André van der Vossen, Overveen, graficus en ontwerper van postzegels (zie 6 juni). 18. j" De heer J. H. D. Kammeijer, oud-sportredacteur van Haarlems Dagblad. Tijdens een afscheid op de jaarvergadering van de Hol- landsche Maatschappij der Wetenschappen van de bi bliothecaresse, mejuffrouw J. C. Dorhout Mees, wordt haar meegedeeld dat zij benoemd is tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Viering van het 175-jarig bestaan van deVrijmetselaars- loge Vicit Vim Virtus. 19. "f Mr. K. A. F. J. Pliester, lid van de gemeenteraad van Heemstede en advocaat-procureur te Haarlem. De oud-katholieke kerk aan de Kinderhuissingel werd 25 jaar geleden in gebruik genomen. 20. Slaan van de eerste paal van het bejaardencentrum van de woningbouwvereniging „De Voorzorg" aan de Zwitserlandlaan in Schalkwijk. 22. De gemeenteraad stelt het structuurplan vast. 23. In het Stadhuis wordt de wisselprijs van Koningin Juliana aan de winnaar van het Nationaal Landjuweel (wedstrijd voor amateur-toneelverenigingen) uitgereikt aan ADO-DVS uit Den Haag. 24. j" De heer C. H. Erbrink, deurwaarder bij het kanton gerecht. Scholieren die als verkeersbrigadiertjes optreden ont vangen voor hun werk een groot „spiegelei" in de hoop dat minder ongelukken zullen gebeuren. 25. Het aan de provincie toebehorend landgoed „Leyduin" in Aerdenhout wordt voor het publiek opengesteld. 29. De gemeenteraad besluit een bereidverklaring af te leggen voor de bouw van een lagere technische school in Schalk wijk, benoemt de heer J. A. P. Oosten als opvolger van drs. S. Elte tot directeur van de Gem. H.B.S. voor meisjes aan de Tempeliersstraat (zie 6 juli), behandelt een nota

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 163