162 van B. en W. over het meer reserveren van woningen voor onderwijskrachten en leden van het gemeentepersoneel, verkoopt grond voor f105.000 aan de n.v. Bouw-, Handel- en Exploitatiemaatschappij Elka te Amsterdam voor de bouw van een hotel en torenflat aan de Jan Gijzenkade, stelt een bedrag van f225.000 beschikbaar voor verbeteringen in het Sint Elisabeths Gasthuis, een bedrag van f141.850 voor uitbreiding van het Lorentz-lyceum, een bedrag van f28.600 voor het treffen van voorzieningen aan een verdieping boven de librije van het Stadhuis, een bedrag van f2.500 voor de Haarlemse r.k. studentenvereniging Sint Bavo, een bedrag van f 100.000 voor nieuwe instrumenten van harmonie- en fanfarekorpsen en een bedrag van f 1.290.000 voor uitbreiding van de industriehaven en het industrieterrein aan de Nijverheidsweg in de Waarder- polder. 31. Tijdens een voorstelling in de Stadsschouwburg van de toneelgroep „Centrum" wordt aan Guus Hermus een zilveren anker aangeboden en plannen meegedeeld over de stichting van de Vereniging Vrienden van Het Centrum. JUNI 1. Ir. H. Mulders, adjunct-directeur van het telefoon district Haarlem is benoemd tot directeur van het tele foondistrict Hengelo; in Haarlem volgt ir. C. R. H. van Lelyveld hem op. 3. De heer R. Mac Neill, vroeger doelman van de voetbalclubs H.V.V. te Den Haag en van de Kon. H.F.C. te Haarlem. Mr. M. A. V. Slingenberg ontvangt het bondsonder- scheidingsteken van de Koninklijke Nederlandse Voet balbond. 5. De Katholieke Arbeiders Beweging houdt haar laatste

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 164