163 bijeenkomst in het door de gemeente aangekochte gebouw Sint Bavo en besluit tot aankoop van Kruis weg 63 (advocatenkantoor), waar de KAB later gevestigd zal worden. 6. Op Madurodam in Den Haag wordt een model van het Frans Halsmuseum door burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers aangeboden. In het Huis van Looy wordt een tentoonstelling van werken van And ré van der Vossen gehouden. 8. Tot de zomervakantie krijgen de leerlingen van de kleuter- en lagere openbare scholen vrij op zaterdag. 9. In de Kennemerduinen nabij het strand wordt de „Schaapskooi", waarin kerkdiensten gehouden worden, in gebruik genomen. Het Noordhollands Philharmonisch Orkest geeft voor 1600 jeugdigen een concert (zowel klassiek als modern), waarvan het programma op verzoek van de jeugd is samengesteld. 10. Ter herdenking van de op 3 juni overleden Paus Jo annes wordt in de kathedrale kerk Sint Bavo een mis van requiem opgedragen. 13. f De heer M. G. Koning, Aerdenhout, oud-directeur van de Stoomvaartmaatschappij „Nederland". 14. In zalen van de Koudenhornkazerne wordt de Academie 1963 geopend. Begin van een aktie ten bate van het Ankerclubhuiswerk onder de titel „Timmert u mee". 15. De voetbalclub „Haarlem" behaalt het kampioenschap in de tweede divisie van de Koninklijke Nederlandse Voetbalbond. 16. Ingebruikneming van een bejaardencomplex van 81 woningen van de Woningbouwvereniging „Sint Bavo"- Oost aan de Prins Bernhardlaan. 17. "f" De heer N. van der Post, directeur van het bureau SIMAVI. 18. De film „Portret van Frans Hals" van Frans Dupont wordt voor het eerst vertoond.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 165