165 tuurkunde) aan de rijksuniversiteit te Leiden dr. W. M. H. Sachtler uit Heemstede. 4. Ds. J. C. Brussaard, Oegstgeest, vroeger predikant van de Gereformeerde kerk te Bloemendaal. 6. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd nemen afscheid drs. S. Elte als directeur van de Ge meentelijke HBS voor Meisjes te Haarlem en de heer J. B. Möllenkamp als directeur van de M.M.S. „Het Kopje", verbonden aan het Kennemer Lyceum te Overveen; zij worden opgevolgd door de heren J. A. P. Oosten en H. Vogelsang. De voorzitter van de Raad voor de Kunst, mr. dr. P. J. Witteman, opent de jaarlijkse zomeracademie voor organisten. 10. De gemeenteraad benoemt tot rector van het Coorn- hertlyceum drs. A. C. Noordegraaf uit 's Gravenhage, besluit tot verkoop van grond in Schalkwijk ten behoeve van de bouw van een zusterhuis van het Sint Elisabeths Gasthuis (zie 19 aug.) en tot verhuur van grond aan het Zuider Buiten Spaarne voor een tijdelijke beton- mortelcentralede burgemeester deelt mee dat de gemeentesecretaris, mr. H. E. Phaff, benoemd is tot lid van de directie van de Vereniging van Nederlandse gemeenten (zie 23 okt.). 11Ds. W. M. van Asperen, predikant van de hervormde gemeente in Haarlem-Oost neemt het beroep naar Amsterdam (Parkkerkgemeente) aan (zie 8 dec.). 18. j* De heer J. Spaander, secretaris van de Algemene Nederlandse Drogistenbond en erevoorzitter van de afdeling Haarlem. Wegens werkzaamheden aan het carillon der Grote kerk moet het instrument enkele jaren zwijgen en de klok staat tot 1 november stil. 19. Mr. J. J. Hage, Heemstede, oud-lid van de directie van het Gemeenschappelijk Administratiekantoor te Amster dam en voorzitter van de afdeling Haarlem van de Konin klijke Maatschappij voor Tuinbouw en Plantkunde

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 167