166 31 In de vergadering van de gemeenteraad wordt een debat gevoerd over het toekomstige gebruik van aardgas; de vergadering stelt een krediet van f 13 000 beschikbaar voor verjonging van de Hout en besluit tot verkoop van grond aan het Rijk voor de bouw van een belasting kantoor. AUGUSTUS 1 Installatie van mr. F. J. N. Engel uit Geldermalsen als griffier van de Haarlemse rechtbank. Drs. W. Hazevoet, directeur van Sociale Zaken, 25 jaar in overheidsdienst. De heer Th. Hetem, die 50 jaar werkzaam is geweest bij de N.Z.H., neemt afscheid als chef van de vervoers dienst; de heer F. van Randwijk uit Zeist volgt hem op. 3. t De heer H. Stam, oprichter en oud-directeur van de Technische Uitgeverij H. Stam. 12. Het bestuur van Haarlems Bloei schrijft een brief aan het gemeentebestuur over het toenemend lawaai door bromfietsen in de stad. 15. Feest op de Bakenessergracht wegens reorganisatie van de gracht en de vernieuwing van twee bruggen. 19. De burgemeester slaat de eerste paal voor het zusterhuis van het Sint Elisabeths Gasthuis in Schalkwijk. 21. De gemeenteraad besluit als jubileumgeschenk aan het Noordhollands Philharmonisch Orkest lessenaars aan te bieden (zie 29 nov.), een krediet van f 59,900 beschikbaar te stellen voor het in oktober te houden bevolkings onderzoek, een bedrag van zes miljoen gulden te ver lenen voor het verrichten van werkzaamheden voor de rioolwaterzuiveringsinstallatie in de Waarderpolder en tot aankoop van panden op de Jansweg en de Nieuwe Gracht, waar in de toekomst een nieuw Paleis van Justitie zal verrijzen (zie 4 dec.). 22. De Haarlemse Katholieke Vereniging ,,Het Gezin"

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 168