168 Ingebruikneming van het meisjesinternaat op het buiten „Schapenduinen" in Bloemendaal. 8. Intrede van ds. E. Snellen uit Eindhoven als predikant der hervormde gemeente te Haarlem (wijk Kleverpark). 9. De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken stelt een advies vast over het plan van de gemeente Haarlem in het centrum 57 parkeermeters te plaatsen. Ter gelegenheid van zijn zilveren priesterfeest wordt de bisschop van Haarlem der R.K. Kerk, mgr. dr. J. A. E. van Dodewaard, een bedrag van f151.750 aangeboden voor het stichten van een pastoraal centrum in het bisdom. De heer W. Stemmer te Amsterdam, stenograaf in de vergadering van de gemeenteraad van Haarlem, wordt ter gelegenheid van zijn 70-ste verjaardag benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. 12. De villa van het landgoed „Koningshof" te O verveen verhuurd aan de Koninklijke Papierfabriek Van Gelder Zonen voor vestiging van het bouwbureau; het buiten is reeds opengesteld voor leden van de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten. 13. j" Prof. dr. A. W. Groenman, Overveen, oud-buiten gewoon hoogleraar aan de Gemeente-universiteit te Amsterdam. 14. Wethouder P. W. Voskuilen stelt het terrein van het Van der Aart-sportpark 2 in gebruik. Benoemd tot directeur van de Haarlemse Koorschool de heer J. W. N. Valkestijn, leraar muziek aan het Klein-seminarie Hageveld te Heemstede. 15. Intrede van ds. J. C. W. van 't Hoff uit Zweeloo als predikant van de Gereformeerde Kerk Haarlem-Zuid. 16. f Mr. J. W. van der Vlugt, een der directeuren van Teyler's Stichting en oud-firmant van de bankiersfirma Guépin en Van der Vlugt. 18. Om het te verwachten tekort op de gemeentebegroting 1964 te verminderen besluit de gemeenteraad reinigings-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 170