169 rechten te heffen, de begrafenisrechten en de water tarieven te verhogen, echter de watertarieven niet zo hoog als B. en W. hebben voorgesteld (over het laatste wordt op 23 okt. een definitief besluit genomen). 19. Viering gouden jubileum afdeling Haarlem van de Prot. Chr. Bond van Vervoerspersoneel. 20. f Jan Wiegman, Heemstede, kunstschilder. 27. Ingebruikstelling van de verkeerstuin voor verkeersonder- wijs op scholen in de Koudenhornkazerne (zie 2 okt.). Opheffing van het 68 jaar bestaande Doopsgezinde Zangkoor. OKTOBER 1. Ter gelegenheid van de grenswijziging houden B. en W. en raadsleden van Haarlemmerliede en Spaarnwoude afscheidsrecepties in Zuid-Schalkwijk en de Zuider polder, waarna B. en W. en raadsleden van Haarlem begroetingsbijeenkomsten houden. De Haarlemmer de heer J. J. Voogd geïnstalleerd als lid van de Tweede Kamer als vertegenwoordiger van de Partij van de Arbeid. De heer A. G. Oonk, referendaris bij de P.T.T. te Haarlem benoemd tot directeur van het Postkantoor te Almelo. 2. Ingebruikstelling van een school- en instructiebad in het Sportfondsenbad. De gemeenteraad stelt voor de verdere voorbereiding van het bureau van politie in de Koudenhornkazerne een bedrag van f 80.000 beschikbaar, besluit tot verkoop van de garage aan het Lorentzplein (vroegere garage voor ziekenvervoer) voor f 100.000 en wijzigt de winkel sluitingsverordening zodanig dat de kapperszaken in plaats van op dinsdagmiddag op maandag gesloten zullen zijn. 3. "f De heer B. H. M. Vehmeijer, een der directeuren van

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 171