170 Vroom en Dreesmann en lid van de Kamer van Koop handel. Viering gouden jubileum van de Woningbouwvereniging „Spaarnoog". 7. Uit de brandkast in het kantoor van de Stadsschouwburg wordt een bedrag van f 28.000 gestolen. 9. In het in aanbouw zijnd flatgebouw „Eigen Burcht" voor alleenstaande vrouwen op de hoek van de Zijlweg en de Schoonzichtlaan wordt een gedenksteen onthuld. De gemeenteraad van Heemstede verleent een aanvullend krediet van f 810.000 voor de bouw van een politiebureau in 1961 was reeds een ongeveer gelijk bedrag beschikbaar gesteld. 10. De heer W. F. Bloemendaal, oud-directeur van de Koninklijke Lassie-fabrieken n.v. 11. De huidarts J. M. Kroon legt zijn praktijk neer. 14. Leggen van de eerste steen van het bejaardenhuis van het Sint Jacobs Godshuis op het buiten „Leeuw en Hooft" nabij het terrein van de Kon. H.F.C. 17. Officiële opening van de Grafische school. 20. De organist van de Kathedrale basiliek Sint Bavo, Jan Schouten, ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum benoemd tot ridder in de orde van Sint Sylvester. 21. De actie „Hun laatste kans" ten bate van Armeense vluchtelingen levert in Haarlem f 26.900 op. 22. De vergadering van de Provinciale Staten van Noord- Holland aanvaardt een bejaardenverordening en stelt een bedrag beschikbaar van f 1.225.000 voor de bouw van een bunker voor schuilgelegenheid met daarop een administratiegebouw voor de Provinciale Griffie aan de Dreef. 23. De gemeenteraad benoemt tot gemeentesecretaris de heer B. J. Thijssen, thans gemeente-ontvanger en direc teurvan de Incassodienst (zie 13 nov.), en neemt afscheid van mr. H. E. Phaff besloten wordt tot verhoging van de prijs van het water van f0.30 tot f 0.34 per kubieke meter, tot het gesloten houden van bruggen tussen 17 en 19.30

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 172