171 uur ten behoeve van het verkeer en tot het beschikbaar stellen van kredieten voor het maken van rioleringen onder het wegdek van het Spaarne en de Gedempte Oude Gracht en voor de bouw van pakhuizen in de Waarderpolder ten behoeve van de groenten- en fruit veiling (zie 19 dec.). "1" Mejuffrouw C. Westendorp, oud-onderwijzeres en oud-bestuurslid van de Vereniging van School- en Werk- tuinen (een der tuinen is naar mejuffrouw Westendorp genoemd) 24. Aan de n.v. Aannemersbedrijf P. Vermeer te Heem stede wordt voor f 1.623.800 opgedragen het verdubbelen van de Westelijke Randweg tussen de Zijlweg en de Leidsevaart; ook zal een fietspad worden aangelegd. 28. f De heer M. P. J. van der Weiden, oud-leraar tekenen aan het Triniteitslyceum. De Commissaris der Koningin in de provincie Noord- Holland wordt het door Jos. de Klerk geschreven boekje „Van harmonie tot Philharmonie", de geschiedenis van het Noordhollands Philharmonisch Orkest, aange boden (zie 29 nov.). 31. De gemeenteraad van Heemstede benoemt tot opvolger van de heer A. van Wingerde als gemeentesecretaris mr. M. J. Kruitwagen, gemeentesecretaris van Haaks bergen. NOVEMBER 1. De heer F. H. Richters, erelid van de afdeling Haar lem van de Prot. Chr. Reclasseringsvereniging en oud-lid van de Reclasseringsraad te Haarlem, f De heer D. Schuitemaker, Apeldoorn, van 1918 tot 1921 commissaris van politie te Haarlem en daarna een aantal jaren hoofdcommissaris van politie te Utrecht. 3. De heer J. J. M. Perqhjin, die 50 jaar brandstoffen- handelaar is geweest.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1963 | | pagina 173